1Oferujemy Państwu bogatą ofertę ogni sztucznych, fajerwerków i innych artykułów pirotechnicznych takich jak confetti, które są bezpieczne do użytku nawet w małych pomieszczeniach z uwagi na brak dymu, ognia czy zapachu. W naszej ofercie znajdą Państwo również piękne serpentyny, mogące stać się małą pamiątką, które widzowie czy uczestnicy imprez lubią czasem zatrzymać dla siebie. Urozmaiceniem naszej oferty są różnego rodzaju urządzenia m.in. wytwornica baniek mydlanych lub dymu czy też projektory ognia. Katalog dostępnych produktów można pobrać TUTAJ.

2

Organizujemy imprezy plenerowe oraz okolicznościowe (np. wesela), pieczołowicie opracowujemy i&nbspprzygotowujemy scenariusze imprez. Zawsze, ze szwajcarską dokładnością dopasowujemy odpowiednie materiały do okoliczności – pod względem technicznym oraz wizualnym. Zapewnia to nie tylko całkowitą swobodę w organizacji innych elementów imprezy ale również daje pewność, że odbiór iluminacji będzie na najwyższym poziomie: inaczej dopasowany do pokazów w środku dnia, inaczej w nocy a jeszcze inaczej podczas zamkniętych imprez integracyjnych.

Nasza firma oferuje także możliwość realizacji pokazów na akwenach wodnych, a także specjalizujemy się w różnego rodzaju efektach wykorzystywanych podczas rekonstrukcji historycznych.

Firma TriplexSiS wychodzi na przeciw zapotrzebowaniom klientów i proponuje pokazy ogni sztucznych podczas imprez scenicznych oraz innych imprez zamkniętych, np. imprez przedszkolnych, bądź też pokazów w miejscach pozornie pomijanych dla tego rodzaju rozrywki.

W wielu miejscach używanie ognia otwartego jest niewskazane, lub wręcz zakazane z uwagi na palną konstrukcję otaczających je obiektów. My mamy jednak i na to sposób. Wyrzutnie confetti lub serpentyn, fontanny, dymy bądź bańki mydlane. Wszystkie te elementy z pewnością wywołają uśmiechy na twarzach widzów, nie zagrażając w żaden sposób ani oglądającym, ani budynkom i ich wystrojowi.

Zapewniamy dobór w 100% bezpiecznych ogni sztucznych, przeznaczonych do tego rodzaju przedstawień. Legitymujemy się odpowiednimi certyfikatami oraz wiedzą, jak przeprowadzić pokaz aby zlikwidować niepotrzebny dym, nie pozostawić śladów popirotechnicznych i co najważniejsze, aby jaskrawość, kolory i długość palenia się ogni były idealnie dopasowane do klimatu imprezy.

prelekcjeOrganizujemy również spotkania prelkekcyjne z młodzieżą na terenie szkół (i nie tylko) w zakresie bezpiecznego użytkowania fajerwerków oraz używania materiałów pirotechnicznych. Co roku w okresie noworocznym słyszy się o licznych wypadkach spowodowanych nieumiejętnym bądź bezmyślnym obchodzeniem się z pirotechniką. Stawiając za priorytet życie i zdrowie ludzkie nieustannie uświadamiamy nie tylko młodzież, lecz wszystkich naszych klientów o zagrożeniach jakie niesie za sobą odpalanie fajerwerków. Pragniemy by ludzie robili to „z głową”. Wtedy każdy fajerwerk przyniesie radość i zadowolenie, a chwile spędzone na obserwacji rozświetlanego przez nie nieba pozostaną w pamięci widzów na długo.

Oferujemy również przewożenie towarów niebezpiecznych (posiadamy wymagane licencje).